9 lipca 2025 roku w naszym opactwie mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli władz Gminy i Miasta Krzywiń: burmistrza p. Przemysława Kaczora, jego zastępcę p. Tomasza Szymańskiego oraz sekretarza gminy p. Andrzeja Koniecznego.
Spotkanie było dobrą okazją do rozmowy, wymiany myśli oraz wspólnego spojrzenia w przyszłość – bo przecież gmina to nasza wspólna, mała ojczyzna. Warto razem o nią troszczyć się i budować to, co łączy.